18.04.21
חיפוש מתקדם

בקרת איכות לכל עבודה

אתר סמינריונית הינו המאגר האיכותי והחדיש בישראל של עבודות אקדמאיות לסטודנטים במגוון תחומים ונושאים.

אתר סמינריונית מאמין בשיתוף מידע מקצועי וחינמי לקהל הגולשים שלו והקים עבורכם  ספריה אלקטרונית חינמית של מאמרים ומדריכים בתחומים מגוונים אשר יהוו עזר לקהל הסטודנטים והבוגרים בישראל.

 

באתר סמינריונית, תוכל ליהנות ממאגר העבודות האיכותי ביותר בזכות בקרת האיכות שלנו. כל עבודה המועלית לאתר על-ידי הגולשים, נבדקת על-ידי צוות האתר בקפדנות יתירה לפני פרסומה באתר.

על מנת לבחון האם מקור ידע שמועלה לאתר סמינריונית, אכן איכותי צוות האתר עובד בשיטה של מספר שלבים על מנת להביא לכל לקוח שלנו את השירות האיכותי ביותר.

על מנת לבצע זאת ראשית, צוות אתר סמינריונית מבצע אימות מלא של הנתונים אותם הזין מפרסם העבודה אודותיה: מס’ מקורות, מס’ עמודים, שם הקורס ועוד.  בחינה זאת נעשית על ידי מציאת מקורות העבודה ובדיקה שהם אכן אמיתיים.

כמו כן, צוות אתר סמינריונית בודק אם אכן מדובר במספר תואם של עמודים ומספר מילים בגודל מקובל (משמע עבודה אשר נכתבה בגופן דויד אך בכתב 20 הכתב כתוצאה מכך יתוקן  לגודל כתב 12 ואנו נשנה את פרטי העבודה בהתאם לכך).

שנית, צוות אתר סמינריונית מבצע בקרת איכות מלאה אשר בוחנת את התיאום בין ראשי הפרקים ונושא העבודה / שאלת המחקר ובין תוכן העבודה. צוות אתר סמינריונית מבצע בקרה זו באמצעות מעבר ובדיקת איכות של כל עבודה ועבודה באתר.

שלישית, צוות אתר סמינריונית מבצע בחינה בכל מקור ידע אשר מפורסם באתר על מנת לבחון האם העבודה כתובה בהתאם לכללי הכתיבה האקדמית הנדרשים במוסדות האקדמיים. 

 

עבודות שאינן עומדות בדרישות תקן האיכות של אתר סמינריונית אינן מפורסמות באתר!

בהצלחה!

לשאלות ולמידע נוסף ניתן ליצור עימנו קשר במייל: info@seminarionit.co.il

לתמיכה ניתן ליצור איתנו קשר במייל:  support@seminarionit.co.il

 פרסום תגובה

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

XXXX