09.07.20
חיפוש מתקדם

מידע נוסף (חוקיות, רכישה, ביטול עסקה)

אתר סמינריונית הינו המאגר האיכותי והחדיש בישראל של עבודות אקדמאיות לסטודנטים במגוון תחומים ונושאים.

אתר סמינריונית מאמין בשיתוף מידע מקצועי וחינמי לקהל הגולשים שלו והקים עבורכם  ספריה אלקטרונית חינמית של מאמרים ומדריכים בתחומים מגוונים אשר יהוו עזר לקהל הסטודנטים והבוגרים בישראל.

באתר סמינריונית, תוכל ליהנות ממאגר העבודות האיכותי ביותר, בזכות בקרת האיכות שלנו. כל עבודה המועלית לאתר על-ידי הגולשים, נבדקת על-ידי צוות האתר בקפדנות יתירה לפני פרסומה באתר.

 

האם זה חוקי לרכוש בסמינריונית?

הרכישה באתר סמינריונית הינה חוקית לחלוטין, ומטרתה היא שיתוף מידע נרחב והעשרת השיח האקדמי. רוכש העבודה מתחייב שלא לעשות כל שימוש בזכויות היוצרים של בעל העבודה. קנייתן של עבודות אלו אינן למטרות זיוף ומרמה. הגשת העבודה לאקדמיה כעבודה מקורית, הנה עבירה על כללי המוסדות האקדמאיים בישראל, קרי כללי האתיקה והיא על אחריותו של המשתמש בלבד. המשתמש מתחייב שלא להעתיק את המסמך הנרכש או להגישו לצד ג’ כלשהו, אלא להשתמש בעבודות אלו כחומר עזר בלבד להעשרת הידע האקדמי, כרקע לעבודה או בסיס לתיאוריה ולא לשם הגשתו. יודגש כי המשתמש אינו רוכש בלעדיות בעבודה הנרכשת על ידו ובעל האתר רשאי למכרה לצדדים שלישיים נוספים.

 

האם אני יכול לרכוש עבודה אם אין ברשותי כרטיס אשראי?

לקוח אשר אין ברשותו כרטיס אשראי, יוכל לפנות במייל לשירות הלקוחות של האתר, בצירוף של כל פרטי העבודה אותה הוא מעוניין לרכוש. הלקוח יעביר את הסכום הנדרש בהעברה בנקאית, ויקבל את העבודה לכתובת המייל שלו תוך שלושה ימי עסקים מיום התשלום. 

 

האם אני יכול לבטל רכישה שביצעתי באתר

לא ניתן לבטל רכישה שבוצעה באתר, שכן קובץ העבודה המלא נשלח ללקוח ישירות למייל עם סיום התשלום. עם זאת, בכדי לתת לכל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר, יש ללקוח אפשרות לפנות לצוות האתר עם פירוט הנסיבות. אנו מתחייבים לשקול בכובד ראש כל בקשה שכזו.  

 

לא קיבלת מענה לכל שאלותיך?

 במידה ואתה מעוניין במידע נוסף אודות תהליך הרכישה בסמינריונית או אם ברצונך להגיב לכל דבר, כתוב לנו:

לשאלות ולמידע נוסף ניתן ליצור עימנו קשר במייל: info@seminarionit.co.il

לתמיכה ניתן ליצור עמנו קשר במייל:  support@seminarionit.co.il

 

 פרסום תגובה

(חובה)

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

XXXX