26.10.21
חיפוש מתקדם

צפייה מקדימה בעבודה

אתר סמינריונית הינו המאגר האיכותי והחדיש בישראל של עבודות אקדמאיות  לסטודנטים במגוון תחומים ונושאים.

אתר סמינריונית מאמין בשיתוף מידע מקצועי וחינמי לקהל הגולשים שלו והקים עבורכם  ספריה אלקטרונית חינמית של מאמרים ומדריכים בתחומים מגוונים אשר יהוו עזר לקהל הסטודנטים והבוגרים בישראל.

באתר סמינריונית, תוכל ליהנות ממאגר העבודות האיכותי ביותר בזכות בקרת האיכות שלנו. כל עבודה המועלית לאתר על-ידי הגולשים, נבדקת על-ידי צוות האתר בקפדנות יתירה לפני פרסומה באתר.

באתר סמינריונית, אנו מאמינים כי ישנה חשיבות מכרעת לרכישת מידע אמין ולכן, אנו נותנים לכל לקוח את האפשרות לבחון את העבודה לפני קנייתה. אנו מאמינים כי לכל קונה חשוב להתרשם מהעבודה אותה הוא מעוניין לרכוש, עוד בטרם רכישתה ושזוהי זכותו המלאה בתור לקוח של אתר סמינריונית.

 באתר סמינריונית אנו מאפשרים לך לצפות בעמודים נבחרים מתוך העבודה עצמה טרם קניית עבודה, וזאת לצד השמירה על זכויות היוצרים של מפרסמי העבודות באתר והקפדה על שליחת הקובץ המלא של העבודה רק לאחר רכישתה.

בכל העבודות המפורסמות באתר (מלבד עבודות קצרות הכוללות מס’ עמודים קטן) צוות אתר סמינריונית נותן ללקוח את אופציית הצפייה המקדימה. כל שעליך לעשות הוא להקליק על כפתור ה-“צפייה מקדימה” אשר מופיע בפתיחת התקציר של כל עבודה או מקור מידע בו אתה מתעניין. 

מטרתה של אופציית הצפייה המקדימה היא לאפשר לך לבחון שהעבודה אכן תואמת לציפיותיך ודרישותיך לפני רכישתה. 

 

בהצלחה!

לשאלות ולמידע נוסף ניתן ליצור עימנו קשר במייל: info@seminarionit.co.il

לתמיכה ניתן ליצור איתנו קשר במייל:  support@seminarionit.co.il

XXXX