26.10.21
חיפוש מתקדם

שאלות ותשובות

אודות סמינריונית

אתר סמינריונית הינו המאגר האיכותי והחדיש בישראל של עבודות אקדמאיות לסטודנטים במגוון תחומים ונושאים. האתר החל את פעילותו בסוף שנת 2011.

סמינריונית יוסדה על -ידי שתי בוגרות תואר במנהל עסקים, מתוך הצורך בשיתוף נרחב של מידע אקדמי איכותי, חדשני ואמין.

בסמינריונית אנו מאמינים בשיתוף מידע מתגמל: מצד אחד אפיק לסטודנטים ואנשי אקדמיה המעוניינים ברכישת מקורות מידע אקדמיים נרחבים וחדשים, ומצד שני מפרסמי העבודות שמרוויחים כסף בכל פעם שעבודתם נמכרת – ללא הגבלה על מספר הפעמים שעבודתם נמכרה ותוך שמירה על זכויות היוצרים.

אתר סמינריונית מאמין בשיתוף מידע מקצועי חינמי לקהל הגולשים שלו והקים עבורכם  ספריה אלקטרונית חינמית של מאמרים ומדריכים בתחומים מגוונים אשר יהוו עזר לקהל הסטודנטים והבוגרים בישראל.

 

למה סמינריונית ?

 • עדכניות: מאגר העבודות החדש ביותר בענף האקדמיה. לכן, אין חשש משימוש במקורות מידע לא רלוונטיים או לא עדכניים. בנוסף, העבודות מותאמות לכללי האקדמיה הנהוגים היום במוסדות האקדמאיים בישראל.

 • איכות: מאגר איכותי של עבודות אקדמיות – רק עבודות איכותיות מועלות לרכישה באתר. כל עבודה שמועלית לאתר על-ידי הגולשים עוברת בקרת איכות קפדנית, ונבחנת בדקדוק לפי כללי הכתיבה האקדמיים הנהוגים במוסדות הלימוד בישראל. עבודה שאינה עומדת בקריטריונים הללו, איננה מפורסמת באתר.

 • צפייה מקדימה: בסמינריונית אנו מאמינים כי ללקוח חשוב להתרשם מאיכות העבודה ומטיבה לפני רכישתה, ולכן רק בסמינריונית יש ללקוח אפשרות לצפות בעמודים נבחרים של העבודה לפני רכישתה.

 • תגמול גבוה: בסמינריונית התגמול הכספי המשתלם ביותר! בכל פעם שעבודתך נקנית, וללא הגבלה על מס’ הפעמים, אתה מקבל 40% מעלות כל עבודה לחשבונך.בנוסף, עם פרסום עבודתך אתה מקבל 40 ש”ח אוטומטית לחשבונך. בנוסף, יש באפשרותך לשתף את חבריך, ולהרוויח עד 30% כל כל עבודה שלהם שנמכרת, ללא הגבלה. לפרטים נוספים על שיטת התגמול בסמינריונית לחץ כאן.

 • שיווק: סמינריונית משקיעה משאבים כספיים וטכנולוגיים רבים בשיווק האתר, בכדי לחשוף את עבודותיך לכמה שיותר גולשים המעוניינים לרכוש עבודות וחומרים אקדמאיים. כך, כל שעליך לעשות הוא להעלות את עבודותיך לאתר, ולהתחיל להרוויח.

 • אבטחה: התשלום באתר סמינריונית מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

 • קניין: שמירה על זכויות יוצרים ועל פרטיות הלקוח.

 • מיידיות: קבלת העבודה לדואר האלקטרוני מיידית בתום הרכישה באתר.

 • יציבות: יצירת מקור הכנסה כספי נוסף ללא הגבלת זמן.   

 

אילו מקורות ידע תמצאו בסמינריונית ?

 • עבודות פרה סמינריוניות וסמינריוניות במגוון רחב של נושאים.
 • מחקרי שוק.
 • עבודות גמר ופרויקטים.
 • ממ”נים – מטלות מנחה.
 • עבודות הגשה במגוון מקצועות.
 • תרגומי מאמרים.
 • סקירות ספרות.
 • סיכומי שיעורים וקורסים.

בנוסף, בסמינריונית, הקמנו עבור הגולשים שלנו ספריה אלקטרונית חינמית של מדריכים ומאמרים במגוון נושאים הרלוונטיים לכל סטודנט או בוגר אקדמיה בישראל כמו מדריך לכתיבה אקדמית, מדריך למלגות לימודים בישראל ועוד.

 

חוקיות האתר:

הרכישה באתר סמינריונית הינה חוקית לחלוטין, ומטרתה היא שיתוף מידע נרחב והעשרת השיח האקדמי. רוכש העבודה מתחייב שלא לעשות כל שימוש בזכויות היוצרים של בעל העבודה. קנייתן של עבודות אלו אינן למטרות זיוף ומרמה. הגשת העבודה לאקדמיה כעבודה מקורית, הנה עבירה על כללי המוסדות האקדמאיים בישראל, קרי כללי האתיקה והיא על אחריותו של המשתמש בלבד. המשתמש מתחייב שלא להעתיק את המסמך הנרכש או להגישו לצד ג’ כלשהו, אלא להשתמש בעבודות אלו כחומר עזר בלבד להעשרת הידע האקדמי, כרקע לעבודה או בסיס לתיאוריה ולא לשם הגשתו. יודגש כי המשתמש אינו רוכש בלעדיות בעבודה הנרכשת על ידו ובעל האתר רשאי למכרה לצדדים שלישיים נוספים.   לצפייה בתקנון לרוכש לחץ כאן        לצפייה בתקנון למפרסם לחץ כאן

 

אבטחת מידע ורכישה בטוחה

צוות אתר סמינריונית מכיר בחשיבות הגבוהה של אבטחת העסקאות עבור לקוחותיו ובפרטיות משתמשיו. לכן, אתר סמינריונית עומד בתקנים הגבוהים ביותר הנדרשים היום במסחר אינטרנטי. 

התקן המחמיר ביותר כיום במסחר אינטרנטי הנו תקן ה- PCI level 1 .אתר סמינריונית מותאם לתקן זה ורמת האבטחה של האתר היא מהגבוהות הקיימות היום.

בנוסף, אתר סמינריונית עומד בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי.

אתר סמינריונית מבצע את הסליקה דרך חברת חברת פלא – קארד.

חברת פלא-קארד משתמשת בשרותי חברת קומסק שמתמחה באיתור פרצות ברשת החברה, חשיפת החורים הפתוחים במערכת המחשוב של  האתר והשרתים וחסימתם מפני פריצות וחדירה מבחוץ.  שירות ההסמכה לתקן כולל בתוכו את כמות ומגוון הבדיקות הרב ביותר ברמת התקן הגבוהה ביותר (רמה 1).

בתור לקוחות אתר סמינריונית, אתם נהנים מהגלישה הבטוחה ביותר הקיימת היום באינטרנט ומרכישה מאובטחת ובטוחה אשר נתמכת בתקנים המחמירים ביותר כיום במסחר האינטרנטי. אנו בצוות אתר סמינריונית, רואים בחשיבות אבטחת לקוחותינו וקניינם כערך עליון ומקודש.

בבואכם להשתמש בשירותי האתר דעו כי אתם מאובטחים ומוגנים.

 

מעוניין במידע נוסף?

לשאלות נוספות, מידע, הערות והארות צרו עמנו קשר במייל info@seminarionit.co.il

 

 

   

 

XXXX